28,27,25

Hotel Diogenis Blue Palace

od 16 310 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 3. a 4. osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- rodinná dovolená
- krátký transfer


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel postavený v krétském stylu se skládá ze 3 budov a nachází se v oblíbeném letovisku Gouves u menší písečné pláže oddělené od hotelu pouze místní komunikací. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, minimarket, restaurace, bar u bazénu, bazén a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou zde zdarma, na pláži za poplatek. Na nedaleké promenádě naleznete obchody se suvenýry, taverny, kavárny a bary. Doporučujeme všem věkových kategorií a také rodinám se 2 dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (2 €/den), varná konvice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (1 místnost, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, Wi-Fi, TV/SAT, sejf (2 €/den), varná konvice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa