Zájezdy - Gouves

Načítání ...
Načítání ...
John Mary

John Mary

  • - prostorné apartmány s bazénem- klidné místo poblíž pláže- rodinná dovolenáGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 27.5. - 31.5.2023 ( 4 nocí )
Kalia Beach

Kalia Beach

  • - 3. a 4. osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- rodinný hotel s bazénem- blízkost pláže i centra letoviskaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny
St. Constantin

St. Constantin

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- bohaté zázemí hotelu, animační programy, skluzavky- kvalitní služby all inclusiveGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny
St. Constantin Depandance

St. Constantin Depandance

  • - 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- 2. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- výhodná cena- ideální pro rodiny s dětmi- možnost využívat všech služeb 5* hoteluGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny