28,27,25

Hotel Gouves Bay Resort

od 15 158 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. osoba a přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- klidná lokalita

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotel postavený v krétském stylu se nachází na klidném místě v oblíbeném letovisku Gouves, jen 100 m od menší písečně-oblázkové pláže oddělené místní komunikací, větší písečná pláž je vzdálená 300 m. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením v celém areálu zdarma, restaurace s příjemným venkovním posezením, lobby bar, pool bar, bazén, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Hotel pořádá animační programy, k dispozici je fitness, tenis, plážový volejbal, dětské hřiště. Na nedaleké promenádě naleznete obchody se suvenýry, taverny, kavárny a bary. Pokud si pro své zasloužené dny letního odpočinku vybíráte klidnější místa a menší hotely, přesto očekáváte služby all inclusive, je tento hotel v těsné blízkosti pláže tou správnou volbou.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (10 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (10 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa

souřadnice nejsou zadané