28,27,25

Hotel Gouves Water Park Holiday Resort

od 19 190 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- rodinná dovolená
- bohaté vyžití
- krátký transfer z letiště


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotelový komplex se nachází v oblíbeném letovisku Gouves, 300 m od písečné pláže a tvoří jej hlavní budova a několika budov sousedních. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu, minimarket, hlavní restaurace Dionissos, restaurace Smile, a la cate restaurace a několik barů. S celkem 9 bazény pro dospělé (5 veřejných a 4 sdílené bazény), 2 dětskými bazény a 3 vodními parky s různými skluzavkami a tobogány je hotel doslova bazénovým rájem pro všechny věkové kategorie! Slunečníky a lehátka jsou u bazénů zdarma, na pláži za poplatek. Pro nejmenší je zde dětský klub a hřiště. Sportovní vyžití nabízí tenis, minigolf, stolní tenis a minifotbal. Několikrát týdně tu probíhají animační programy, tematické večery, turnaje, soutěže, karaoke a tance. Za poplatek je wellness centrum, masáže, kulečník a elektronické hry. Tento hotel díky bohatým službám a waterparku doporučujeme především rodinám s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení–káva, čaj, sušenky, sendviče, pizza. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, rádio, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (2 místnosti, min. obsazenost 2 dospělí a 2 děti 2-12 let, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, rádio, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa