Hotel Avra Beach Resort

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel přímo u pláže
- bohaté vyžití v areálu hotelu i mimo něj

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Oblíbený hotel leží přímo u nádherné písečně-oblázkové pláže v letovisku Ixia (mořské dno je oblázkové – doporučujeme obuv do vody). Skládá se z hlavní budovy a bungalovů umístěných v krásné zahradě s fontánou a okrasnými rostlinami. Svým hostům nabízí komfortní zázemí, nechybí zde restaurace, bar, plážový bar, minimarket, internetový koutek a Wi-Fi ve společných prostorách, TV místnost, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu a na terase u pláže zdarma, denní a večerní animační programy. Vítané jsou také rodiny s dětmi, pro které je připraven miniklub. Odpočívat můžete nejen u bazénu či na pláži, ale také aktivně při některém ze sportů. Hotel nabízí tenisový kurt, plážový volejbal, šipky, fitness, stolní tenis, za poplatek lázně, kulečník a videohry. V letovisku Ixia naleznete dostatek restaurací, taveren, barů i obchůdků se suvenýry. Vyzkoušet můžete také některý z vodních sportů, pro které jsou zde příhodné podmínky. Hlavní město Rhodos je vzdálené jen asi 5 km a s letoviskem Ixia je spojené pravidelnou autobusovou linkou (zastávka je přímo u hotelu). Avra znamená řecky aura, vychutnejte si tedy s námi výjimečnou atmosféru tohoto místa.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne – pizza, sendviče, zákusky, zmrzlina, káva, čaj. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s 2 oddělenými místnostmi až pro 4 dospělé osoby (oddělené prosklenou stěnou s mléčným sklem), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa