Zájezdy - Ixia

Načítání ...
Načítání ...
Sol by Melia Cosmopolitan Rhodes

Sol by Melia Cosmopolitan Rhodes

  • - 1. a 2. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- krásné panoramatické výhledy na západ slunce- blízkost letiště i hlavního města RhodosGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 7.10. - 11.10.2022 ( 4 nocí )
Belair

Belair

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt s polopenzí ZDARMA (platí pouze dopravu)- výhodná poloha u pláže a zároveň v dosahu centra i hlavního městaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 7.10. - 11.10.2022 ( 4 nocí )
Oceanis Park

Oceanis Park

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt zdarma (platí pouze dopravu)- novinka v naší nabídce- moderní hotel se skvělou kuchyní, přátelským personálem a animačními programy- doporučujeme klientům všech věkových kategoriíGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 7.10. - 11.10.2022 ( 4 nocí )
Avra Beach Resort

Avra Beach Resort

  • - 1. a 2. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- hotel přímo u pláže- bohaté vyžití v areálu hotelu i mimo nějGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 7.10. - 11.10.2022 ( 4 nocí )