28,27,25

Hotel Nathalie

od 14 690 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 350 m
ZDARMA
klimatizace lednice Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka v naší nabídce
- menší rodinný hotel dekorovaný tradiční modrobílou výzdobou
- výhodná poloha u hlavního města Rhodos
- krátký transfer z letiště


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Elegantní rodinný hotel umístěný v klidnějším prostředí pouhých 350 m od písečně-oblázkové pláže se může pochlubit výhodnou polohou v oblíbeném letovisku Ixia v blízkosti obchodů, restaurací, barů a autobusových zastávek. Hostům je k dispozici recepce s lobby barem, sejf (za poplatek), TV místnost, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, restaurace a bar u bazénu, kde si pod pergolou porostlou vinnou révou můžete kromě osvěžujících nápojů vychutnat i lehká jídla. Velmi příjemné ochlazení na vás čeká v zahradě u bazénu s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Milovníci vodních sportů si mohou za poplatek vyzkoušet také windsurfing, parasailing nebo vodní lyže. Hlavní město Rhodos se starým městem a přístavem Mandraki, kde možná kdysi stál bájný Rhodský kolos, je vzdálené 4 km a pohodlně dostupné místní dopravou. Tradiční hotel s modrobílou ostrovní výzdobou doporučujeme zejména klientům, kteří si chtějí vychutnat pravou chuť Řecka.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (zdarma 1.6.-30.9.), lednice, varná konvice, Wi Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (zdarma 1.6.-30.9.), lednice, varná konvice, Wi Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s vířivkou na terase (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (zdarma 1.6.-30.9.), lednice, varná konvice, Wi Fi, fén, koupelna, vířivka a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa