28,27,25

Hotel El Greco

od 12 963 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+2
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-15 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- poloha přímo v jednom z nejkrásnějších měst na světě
- jednoduché ubytování pro nenáročné klienty


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Ve spleti sluncem zalitých uliček hlavního města Rhodosu se nachází tento velmi oblíbený hotel El Greco. Klasický městský hotel se nachází v klidnějším prostředí jen 250 m od krásné písečně-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků a 400 m od historického centra města, kde můžete zapomenout na každodenní shon a vychutnávat si atmosféru tohoto magického místa. K dispozici je vstupní hala s recepcí s Wi-Fi zdarma, směnárna, sejf (za poplatek), bar, kavárna, restaurace a k osvěžení slouží menší bazén s lehátky a slunečníky zdarma. V okolí hotelu najdete bohaté možnosti denní i noční zábavy, můžete si také vychutnat kouzlo malebného přístavu Mandraki, kde kdysi stával „Kolos rhodský“, pokládaný za jeden ze sedmi divů světa. Hotel ve vynikající cenové relaci doporučujeme všem, kteří hledají cenově zajímavé ubytování přímo v jednom z nejkrásnějších měst na světě.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou lehkého bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové studio (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové studio s možností 2 přistýlek pro děti do 15 let formou palandy (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-15 let), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa