Hotel Beverly Playa

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- přímo na pláži, profesionální služby a výborná kuchyně

Popis
Kvalitní tříhvězdičkový hotel Beverly Playa 3* vyhledávaný především pro svou jedinečnou polohu přímo na pláži, profesionální služby, výbornou kuchyni a široké zázemí. Hotelový komplex leží u promenády, v klidnější části letoviska Paguera (Španělsko, Mallorca), disponuje dvěma terasovitě položenými venkovními bazény s lehátky na slunění a s výhledem na pláž a malebnou zátoku, dětským bazénem, vířivkou, hřištěm na mini-golf, tenisovými kurty, zahradou a dětským koutem. Hotel má bezbariérový přístup, najdete zde restauraci s bufetovým servisem, konferenční sál s obří televizí, tělocvičnu, saunu, bouti que, bar, kavárnu a herní místnost s hracími automaty. Za poplatek přístup k internetu. Součástí hotelové nabídky jsou i zábavní programy pro děti i dospělé, taneční večery a diskotéka. Na nedaleké promenádě pak najdete řadu zábavních podniků, kaváren a cukráren s příjemným posezením. Wi-Fi za poplatek. Vzdálenost od letiště 29 km.

Stravování
Snídaně: V ceně pobytu je snídaně formou švédských stolů.

Večeře nebo all inclusive: Za příplatek možnost večeří nebo all inclusive (plná penze formou švédských stolů, během dne lehké občerstvení, odpolední káva/čaj se zákusky, neomezené množství rozlévaných alko a nealko nápojů místní výroby). Na vyžádání.


Večeře dospělý: 200 Kč/os./noc
Večeře dítě na přistýlce 2-7 let: zdarma, 7-12 let 150 Kč/os./noc

All inclusive dospělý: 690 Kč/os./noc
All inclusive dítě na přistýlce 2–7 let: zdarma, 7-12 let: 390 Kč/os./noc

Pobytová taxa: cca 2-3 EUR/os./noc, děti do 12 let taxu neplatí, od 9. pobytového dne sleva 50%, (platba na místě)

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem, soc. zařízením (vč. vysoušeče vlasů), telefonem, TV se satelitem, hudebním kanálem. Možnost 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby).

Mapa