Zájezdy - Mallorca

Načítání ...
Tora
23.9. - 30.9.2023 ( 7 nocí ) Další termíny () Polopenze Letecky - Praha
Cena za osobu:
25 910 Kč
Cena za všechny:
51 820 Kč
Načítání ...
Flor Los Almendros

Flor Los Almendros

  • - 1. a 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- v jedné z nejlepších částí Paguery, kavárenská zóna a pláž Palmira
Letecky 23.9. - 30.9.2023 ( 7 nocí )
Gaya

Gaya

  • - vynikající poloha u písečné pláže- výborná péče o klienty a klidná atmosféra
Letecky 17.6. - 24.6.2023 ( 7 nocí )
Tora

Tora

  • - ubytování v klidné zóně v blízkosti pláže- v okolí turistické stezky, možnost pronájmu kol
Letecky 2.9. - 9.9.2023 ( 7 nocí )
Beverly Playa

Beverly Playa

  • - 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- přímo na pláži, profesionální služby a výborná kuchyně
Letecky Žádné dostupné termíny

Popis

Španělsko leží na Iberském poloostrově, mezi Atlantickým oceánem a Středozemním mořem. Od ostatní Evropy je odděleno horským pásem Pyrenejí, od Afriky Gibraltarskou úžinou. Po Švýcarsku je to nejhornatější a zároveň nejvyšší země Evropy. Dvě třetiny jejího území leží ve výšce nad 500 m nad mořem. Země je tak rozmanitá, že se o Španělsku říká, že je celým jedním kontinentem v miniatuře. Vedle zasněžených vrcholů Sierra Nevady najdeme pouštní oblast u Almerie, vedle svěžího Kantáberského pohoří a věčně zelené Galicie a Baskicka najdeme vyprahlou mesetu Kastilie s bezpočtem hradů a starobylých měst.

Každá část má však své neobyčejné a neopakovatelné kouzlo.
Španělské království je tvořeno 17 autonomními oblastmi, které mají svou vlastní historii a kulturu, hlavním městem je Madrid.

Součástí Španělska jsou i Baleárské ostrovy (Mallorca, Menorca a Formentera), Kanárské ostrovy a města Ceuta a Melilla na africkém kontinentu.

Doprava

Z České republiky létáme přímo na Mallorcu Délka letu je cca 2 h 25 min.
Výstupní a nástupní místo je letiště Palma de Mallorca International Airport.
Mezinárodní označení letiště - zkratka PMI.
Souřadnice: GPS 39.551393, 2.735199 (mapa)

Letoviska

PAGUERA
Paguera je příjemné středisko na JZ pobřeží Mallorky, vyhledávané pro krásu jeho tří zátok s jemným pískem a pozvolným přístupem do vody. Zátoky jsou lemovány z obou stran skalnatými útesy porostlými piniemi. Půvabný je i pohled i na hory táhnoucí se směrem do vnitrozemí, kterým dominuje špičatý vrchol hory Galatzó zvedající se na horizontu. Prázdninoví návštěvníci zde najdou všechny druhy zábavy - vodní sporty a atrakce, rušný noční život i poklidné procházky do vnitrozemí nebo podél pobřeží. Vzdálenost od letiště v Palmě 35 km.