28,27,25

Hotel Queen´s Park Goynuk

od 18 134 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě 2-12 let na přistýlce a 3. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA v rodinném pokoji (platí pouze dopravu)
- akvapark se skluzavkami
- bohatý animační program


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a klubové části, kterou tvoří dvou až tří poschoďové budovy umístěné v rozlehlé zahradě propojené mostem s hlavní budovou, leží přímo u nádherné oblázkové pláže oceněné Modrou vlajkou v letovisku Goynuk. Centrum letoviska Kemer je vzdáleno 6 km a je dostupné místní dopravou. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek), restaurace, 3 a la carte restaurace (nutná rezervace), bar, bar u bazénu, disko bar, 2 bazény, dětský bazén, aquapark, fitness, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis a tenisové kurty (osvětlení za poplatek). Pro děti je k dispozici miniclub, hotel nabízí také bohaté animační programy během dne i večer. Lehátka, slunečníky i plážové osušky jsou u bazénu i na pláži hostům k dispozici zdarma. Relaxovat můžete v hotelovém spa – sauna a turecké lázně jsou zdarma, masáže za poplatek. Součástí hotelu je také nákupní arkáda. Hotel s nádhernou zahradou obklopený zelení a horami nabízí bohaté zázemí a perfektní služby, které ocení klienti všech věkových kategorií.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, gözleme, zmrzlina, káva a čaj, půlnoční bufet. Neomezené množství místních nealkoholických nápojů (24 hodin denně). Místní a vybrané alkoholické nápoje (8.00-1.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově POKOJ 2+1 HLAVNÍ BUDOVA (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, Wi-Fi (za poplatek), TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v klubové části POKOJ 2+1 CLUB (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, Wi-Fi (za poplatek), TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek v klubové části RODINNÝ POKOJ 2+2 CLUB – 1 větší místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, minibar, Wi-Fi (za poplatek), TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek v hlavní budově RODINNÝ POKOJ 2+2 HLAVNÍ BUDOVA – 1 větší místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, minibar, Wi-Fi (za poplatek), TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa