28,27,25

Hotel Queen's Park Le Jarden

od 14 301 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě 2-12 let na přistýlce a 3. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA v rodinném pokoji (platí pouze dopravu)
- luxusní hotel, vysoký standard služeb
- vhodný pro nejnáročnější klienty

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex leží přímo u nádherné písečně-oblázkové pláže a je obklopený pečlivě udržovanou zahradou. Centrum letoviska Kemer je vzdáleno cca 7 km a je dostupné místní dopravou. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, restaurace, 3 a la carte restaurace – čínská, italská a turecká kuchyně, bary včetně plážového, bazén, bazén se skluzavkami a dětský bazén. Slunečníky, lehátka a osušky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Dále mohou klienti využít dětské hřiště, miniklub, nákupní arkádu, 2 tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, saunu, turecké lázně, fitness a animační programy. Relaxovat můžete v hotelovém spa (za poplatek). Luxusní hotel s krásným ubytováním a s vysokým standardem služeb doporučujeme pro nejnáročnější klientelu.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně odpolední snack, zmrzlina, káva a čaj, půlnoční polévka. Neomezené množství místních nealkoholických nápojů (24 hodin denně). Místní a vybrané alkoholické nápoje (8.00-1.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (min. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let, max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa