Hotel Tu Casa Gelidonya

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let v dvoulůžkovém pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě a 3. osoba v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- nedaleko pláže i centra letoviska - zábava i nákupy
- kvalitní zázemí, vodní sporty, animační programy

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex Tu Casa Gelidonya 4* s výhledem na pohoří Taurus se nachází v letovisku Kemer (Turecko) pouhých 150 m od krásné písečně-oblázkové pláže (strmější vstup do moře). Centrum vyhledávaného letoviska je vzdáleno necelých 800 m od hotelu. Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi připojením zdarma, restaurace, a la carte restaurace (za poplatek), několik barů, včetně baru na pláži a 2 venkovní bazény (z toho 1 pro děti). Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži k zapůjčení zdarma, osušky za poplatek. K dalšímu vybavení patří dětské hřiště, miniklub, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, sauna a fitness. Hotel pořádá denní a večerní animační programy, Za poplatek můžete vyzkoušet turecké lázně, masáže, biliár nebo vodní sporty na pláži. Doporučujeme všem, kteří hledají ubytování nejen v blízkosti pláže, ale také v dosahu živého letoviska s možností nákupů a večerní zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00). Součástí all inclusive je i plážový bar s nápoji (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, minibar, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek - 1 místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, TV/SAT, minibar, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa